ארוע של Human Inner Design עם פטריציו פאולטי

האינטליגנציה של הלב

להבין את הרגשות – להגשים את החלומות – לחיות בתשוקה

15 - 16 ספטמבר 2017

ישראל, נווה אילן, מלון נווה אילן

סמינר בו ניתן לגלות
את ה- Human Inner Design

לגלות את העולם הפנימי, את התרחישים שלו, את הדרך בה הם משפיעים על היומיום שלנו ולגלות גם כיצד ניתן לעצב אותם מחדש ביחס לשאיפות העמוקות ביותר שלנו

בכדי להשיג
תקשורת יעילה ואפקטיבית,

להכיר את החוקים של תהליכי התקשורת כדי לחיות חיים של תוצאות

בכדי להבין כיצד לפגוש את האנשים,

לגדל בתוכנו את המגנטיות המסוגלת למשוך ולערב את האחרים סביבנו כשאנו מבינים את חוקי מערכות היחסים


נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 050-6803272 (אדוה), 054-6262153 (אסיה), 052-5335632 (יהודית)

פטריציו פאולטי

מנטור ואדם המשפיע בתהליכי השינוי וההתפתחות האישית, נחשב לדמות המובילה של התקשורת הרלציונאלית בעולם.
תודות לסמינרים שלו איפשר לאלפי אנשים ללמוד כיצד לנהל את הרגשות שלהם ולנהל איכות חיים גבוהה יותר. פאולטי הוא חוקר נלהב של האדם אשר מצהיר כי איננו יכולים לומר שאנו לגמרי בני אדם כל עוד איננו יכולים להגיד באופן מלא שאנו מכירים את עצמנו ובלהכיר את עצמנו, אנו מכירים גם את הרגשות.


HUMAN INNER DESIGN

מזה שלושים שנים פאולטי מקדם בבית הספר שלו את פיתוח המודעות האינטגרלית דרך מערך שלם של שיטות וטכניקות, Human Inner Design, בכדי להכיר טוב יותר את העולם הפנימי שלנו. בזמן ההיסטורי הזה אנו נקראים להפנות את תשומת הלב שלנו מהמרחב החיצוני של ההצלחה למרחב הפנימי ולגורמים אשר יגדירו את ההצלחה. הסמינר מהווה אם כן הזדמנות לחקור את אותם גורמים אשר יצרו את ההצלחה, מה שהינו הכרחי עבור העתיד של כל המין האנושי.

הרגשות ככלי למודעות עצמית

סדרה של שלושה סמינרים שמטרתה להגיע אל המהות שלנו, לגלות את הגרעינים המרכזיים אשר יכולים לאפשר לנו יכולת בלתי רגילה של תקשורת עם עצמנו ועם העולם: "להבין את הרגשות", "האינטליגנציה של הלב", "כוחה של הנשמה".

שלושה מסלולים שיצר פטריציו פאולטי ובהם רעיונות וכלים בכדי לשרטט את הדרך אשר תוביל אותנו להבין את הרגשות דרך גילוי המרכזיות שלהם והכוח שיש להם לתווך בין המחשבה והאינסטינקט, בכדי להגשים באופן מלא את הפוטנציאל שלנו.

"השינוי שברצונך לעשות מתחיל בתוכך"

הפגישה הבאה עם פטריציו פאולטי

האינטליגנציה של הלב

ישראל, נווה אילן, מלון נווה אילן

15-16 לספטמבר 2017

האינטליגנציה של הלב 2017 הוא סמינר המוקדש לכל אותם אנשים אשר שואפים לשפר את עצמם תוך כדי שהם נוגעים בשורש של התובנות, מערכות היחסים וההתנהגויות שלהם.

הסמינר מיועד באופן מיוחד לכל מי שמחפש מערכת יחסים חדשה עם עצמו ועם האחרים במטרה להגשים את השינויים המשמעותיים וארוכי הטווח, הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים.כן, אני רוצה לקבל מידע נוסף על העולם של האינטליגנציה של הלב, סרטונים וובינר וארועים

 

איננו תומכים בספאם ולכן נשתמש בנתוניך האישיים בתשומת לב ותוך כיבוד החוקים.

האינטליגנציה של הלב


לשרטט את המסלול בכדי ללמוד לאהוב את עצמנו ואת העולם שסביבנו, בכדי להשתתף, בכדי לתרום בצורה משמעותית דרך היחודיות שלנו.

"הכל מתחיל עם נשימה עמוקה וארוכה בחיפוש אחר אותו השקט הפנימי האפשרי, גם כאשר בחוץ אנו נמצאים בבלאגן הגדול ביותר ואשר יכול לשנות את הוויה שלנו"

פטריציו פאולטי

יומיים בכדי לחקור את העולם הפנימי שלך

כדי לשפר את היכולת שלך לפרש את האירועים בצורה חיובית

לגלות את הכישרונות שלך, לחקור את הטכנולוגיות הפנימיות אשר יכולות באמת לשנות את חייך כי מסוגלות לפעול על החלקים העמוקים והאינטימיים ביותר שלך, לגעת במהות היכולת שלך לחקור את הסצנות הפנימיות שלך באופן עשיר ומלא באפשרויות עתידיות, כשהלב מהווה בהן את השחקן הראשי בעזרת האינטליגנציה המיוחדת שלו.

ללמוד את אומנות ההבדלה תודות לרגישות של הלב ויכולתו לתפוס את הפרטים החשובים באמת. מחקרים רבים מאשררים לאחרונה את החשיבות הביולוגית של הלב כמושבן של רשתות נוירונים אשר מייצרות שדה אלקטרו-מגנטי המסוגל לכוון את כל תפקודו של הגוף, בקשר הדוק עם תפקוד המוח.

לחוות את התהליכים של התקשורת הבינאישית דרך הגדלת הרגישות לסביבה, להקשרים ולנסיבות. זהו הידע של הלב אשר ניזון מאמנות השקט, מהיכולת להקשבה, אשר דורש מאתנו מאמץ המכוון לתלוש מאתנו את מעטה העצלנות, ההאשמה, ההתלוננות המתמדת, בכדי להשיב לנו את כוחה של הרגישות, של השמחה ושל חיים מלאי תשוקה.

להכיר את המקור לתנועות הפנימיות שלך ולפתח את היכולת להפעיל אותן באופן רצוני דרך הקשר עם הנטיות העמוקות ביותר שלך. לגלות שניתן לחוות את הנצח – לא זה של הזמן שחולף, אלא זה של הרגע שאין לו התחלה ולא סוף, המקום שבו נמצא השקט, שבו באים לידי ביטוי ניטרליות ובהירות מחשבה, ותודות לאלה, לחזק את היכולת להחליט , כשאנו מבינים את חשיבותה של היכולת להבדיל ולברור.

לפרש בתשומת לב את המתרחש בקבוצות החברתיות הקרובות והרחוקות, הגדולות והקטנות, בכדי להבין את הזמן ההיסטורי הזה ולהגשים מטרות בעלות משמעות לטווח ארוך. ללמוד לאהוב את העולם שסביבנו, לרצות להיות חלק ממנו ולתרום באופן משמעותי, דרך הייחודיות שלנו, כשאנו מזהים גם את הייחודיות של כל אחד ובמיוחד, כשאנו לומדים לתקשר עם כל אחד בצורה יעילה.

הרגשות הם המפתח להצלחה שלך, להגשמה
של מה שאתה באמת רוצה

"הרגעים החשוכים בחיים שלנו לא צריכים להטעות אותנו. הקשיים הם זמניים ויחד עם האחרים נוכל לשנות אותם, בתנאי שזה מה שנרצה, בתנאי שזה מה שנרצה באמת, לעומק ובאופן מוחלט.

הרגשות הם אותו החלק - לפעמים פחות ניכר לעין אך לבטח תמיד נוכח בחוזקה בחיים שלנו - שהעולם הפנימי שלנו מביא לידי ביטוי באופן קבוע, בשל כך האינטליגנציה של הלב זהו הנושא המרכזי עבור החיים של כל אדם.

ולכן הנוכחות שלנו כאן ועכשיו היא אמתית ומלאה רק כאשר הרגשות שאנו מביאים לידי ביטוי כאן ועכשיו הם אלה שאנו באמת רוצים להביע. כאשר, לעומת זאת, הרגשות שלנו, אלו של כאן ועכשיו, אינם תואמים את מה שהיינו רוצים, עלינו לעשות הפסקה, לקחת נשימה עמוקה ולשאול את עצמנו – למה?"

 

מתוך הספר האינטליגנציה של הלב מאת פטריציו פאולטי.

זה הזמן להתחיל מיד את המסע שלך בכדי לגלות את
האינטליגנציה של הלב

כן, אני רוצה לקבל מידע נוסף על עולם האינטליגנציה של הלב, המסלול אונליין, וובינר וארועים


 

איננו תומכים בספאם ולכן נשתמש בנתוניך האישיים בתשומת לב ותוך כיבוד החוקים.